Comments: 6
 • #6

  Pomoc dla Artura (Sunday, 11 May 2014 18:00)

  Witamy! Bardzo dziękujemy za wszystkie wpisy. Pani Małgorzto, Pani także. Przepraszamy Panią oraz wszystkich, którzy wcześniej pozostawili komentarz. Nie wiemy jak to się stało, ale wszystkie komentarze po prostu zniknęły ze strony. Może to wina techniki, w każdym razie z dnia na dzień wszystko zniknęło. Dla bezpieczeństwa teraz stworzyliśmy właśnie księgę gości, którą możemy sami moderować bez obawy o utratę danych. Pozdrawiamy!

 • #5

  Małgorzata (Sunday, 11 May 2014 09:21)

  TYLKO ZAPYTRAŁAM...DLACZEGO NIE MA W KSIEDZE GOSCI POPRZEDNICH 23 WPISOW...moj komentarz i innych, gdzie kazdy szczerze dzielil sie ze swoimi radami na złagodzenie przykrych dolegliwosci /bo w łuszczycy jest tylko radzenie sobie z ta choroba - zadne pieniadze jej nie wylecza/ zostal usuniety. Przykro mi.

 • #4

  Małgorzata (Saturday, 10 May 2014 16:46)

  ...a gdzie są poprzednie 23 wpisy z cennymi sprawdzonymi radami ?

 • #3

  lucas87 (Tuesday, 06 May 2014 22:31)

  Witam Was! Napiszę możliwie jak najkrócej, żeby nie przynudzać. Też miałem w życiu bardzo dużo problemów przez choroby skórne (głównie ŁZS). Spotykałem się z brakiem zrozumienia i pogardą, nawet ze strony osób z rodziny. To wszystko z całą pewnością odbijało się również na mojej psychice, choć nie dawałem po sobie tego poznać. Trafiałem również na lekarzy, którzy byli kompletnymi dyletantami i szkodnikami. To cud, że jestem dziś w takim stanie, że mogę normalnie wyjść na ulicę. Dlatego trzymam kciuki za walkę Artura z tą chorobą. A walczysz bardzo dzielnie!!! Wytrzymasz z całą pewnością, choćby dla swojej wspaniałej, niepowtarzalnej Siostry. Moja Ukochana również ma na imię Kamila i lubi pomagać ludziom. Obecnie jesteśmy w związku na odległość, lecz z całą pewnością to Ona pomogła mi najbardziej - jest dla mnie po prostu najlepsza na świecie!!! Wierzę w to, że spotka Was jeszcze wiele dobrego i jakoś się wszystko ułoży (choć zdaję sobie sprawę, jak ciężka i przewlekła to choroba, więc doskonale rozumiem Ciebie - Drogi Arturze). Warto, aby jak najwięcej osób przekazało obojętnie jaką kwotę, bo po prostu tacy ludzie jak Wy na pomoc zasługują. Wszystkiego Najlepszego, Dużo Zdrowia i Pozdrawiam całą Waszą rodzinę.

 • #2

  Monika i Przemek (Tuesday, 06 May 2014 16:05)

  artur jesteśmy z tobą,trzymaj się....

 • #1

  pomocdlaartura (Monday, 05 May 2014 17:11)

  Witamy w nowoutworzonej KSIĘDZE GOŚCI. Tutaj możesz zostawić swój własny ślad na wieki...

Możemy poinformować, że premierowa emisja programu ,,Sprawa dla reportera'', w którym sprawa Artura została poruszona drugi raz, będzie miała miejsce w następny czwartek - 31 lipca o godz. 21:30 na antenie TVP1. Zapraszamy!

 

...............................

6 lipca 2014 zapraszamy Wszystkich do Kłecka k. Gniezna na wspólną zabawę dla całej rodziny. W kłeckim Amfiteatrze czekać będzie mnóstwo atrakcji takich jak np. prezentacje grup rekonstrukcyjnych, nauka tańca Zumby, warsztaty ceramiki artystycznej, nauka udzielania pierwszej pomocy, nauka zabawy dla dzieci, stoisko gastronomiczne). Zagrają natomiast: Mademoiselle Carmel & The Zabras, chór ,,Tylko Echo'', chór męski - Towarzystwo Śpiewacze ,,Dzwon'', zespół Create, młodzieżowa orkiestra ,,Pałuk'', grupa C.Z.B. oraz formacje działające przy C.K. eSTeDe. Poza tym będzie także można wesprzeć Artura.
Całość poprowadzi Szczun z Kareji.

Plakat w zakładce ,,Aktualności''

6 lipca, Kłecko k. Gniezna, Amfiteatr - Park Miejski. Start: godzina 16:00.
Zapraszamy!

 

...............................

Koncert hip-hopowy dla Artura!

 

Już 28 czerwca 2014 o godz. 17:00, zapraszamy na koncert charytatywny dla Artura do C.K. eSTeDE w Gnieźnie. Wystąpią składy hip hopowe.

Organizatorzy - G:15 DAY oraz C.K. eSTeDe.

Szczegóły na stronie w zakładce ,,Aktualności'' (plakat).

 

..................................

 

Program ,,Telekurier''

 

Miło nam poinformować, iż sprawa Artura i informacja o koncercie zostaną przedstawione na antenach:
TVP Regionalna (antena ogólnopolska), poniedziałek 26 maja godz. 22:35 (powtórka we wtorek o 05:05)
TVP Poznań (pasmo lokalne), wtorek 27 maja godz. 07:34
Pozdrowienia dla Pana Redaktora Mikołaja Żuławskiego i całej ekipy.

..............................

Zapraszamy WSZYSTKICH na koncert dla Artura!
29 maja 2014 godz. 17:00 Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie

Charytatywnie zagrają:

Collegium Elemente/Hazard 
Demencja
Drim CzejserZ
MISSQ
Steam EnginE
WONS.tąd

wejście: 10 zł za wrzut do puszki/skarbony
Wszystkie uzyskane w ten sposób pieniądze zostaną wykorzystane na dalsze leczenie Artura.
W zakładce ,,Aktualności'' można zobaczyć plakat.

Więcej informacji na bieżąco w gnieźnieńskich mediach DZIĘKUJEMY!
.........................

Specjalnie dla czytelników strony, żeby było bardziej przejrzyście, stworzyliśmy osobną zakładkę dla tych, którzy chcą pozostawić jakiś ślad i umieśćić jakiś wpis dla Artura, jego rodziny czy przyjaciół. W ten sposób uruchamiamy KSIĘGĘ GOŚCI. Pozdrawiamy.

.........................

30 kwietnia 2014 roku, Artur trafił do szpitala.

Jego stan był tak zły, że prędko przewieziony został z Gniezna do Poznania.

Rodzina, przyjaciele oraz sam Artur BARDZO DZIĘKUJĄ wszystkim osobom za okazaną dotychczasową pomoc. Potrzeb jest jeszcze wiele, ale dziękujemy za to, co już otrzymaliśmy, w tym za miłe słowa powrotu do zdrowia.

.........................

 

Program TVP ,,Sprawa dla reportera'' dla Artura!

 

03.04.2014 roku Artur wziął udział w nagraniu programu Pani Redaktor Elżbiety Jaworowicz ,,Sprawa dla reportera''. Dziękujemy ekipie programu za zainteresowanie się chorobą i osobą Artura. Zdjęcia z nagrania programu, na których znajdują się: Pani Redaktor, Artur, Kamila - siostra oraz przyjaciele, można obejrzeć na stronie w zakładce ,,Zdjęcia''. Odcinek będzie można zobaczyć we czwartek, 24 kwietnia o godzinie 21:25 na antenie TVP1.